Startovky dle kategorií


Kategorie D10
délka trati  2.38 km, převýšení     60 m,  7 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
      331011 Chroustová Michaela       VBM 0451 C   21 = 10:51:00
     2051495 Finstrlová Julie          ZBM 0552 C   23 = 10:53:00
             ......................... VAK      C   25 = 10:55:00
     2051514 Finstrlová Lucie          ZBM 0651 C   27 = 10:57:00
      410323 Miková Lenka              TBM 0460 C   29 = 10:59:00
             ......................... VAK      C   31 = 11:01:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie D12
délka trati  2.56 km, převýšení     75 m,  7 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
             ......................... VAK      C    1 = 10:31:00
      361987 Mulíčková Markéta         ABM 0362 C    3 = 10:33:00
           ? Taslerová Tereza          UBM 0352 C    5 = 10:35:00
      232032 Králová Jolana            TBM 0360 C    7 = 10:37:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie D14
délka trati  2.59 km, převýšení     110 m,  8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
           ? Machová Barbora           VES 00   C    0 = 10:30:00
      332970 Mulíčková Zuzana          ABM 0157 C    2 = 10:32:00
      410345 Baštařová Anna            ZBM 0059 C    4 = 10:34:00
       52077 Korpasová Lucie           LBM 0151 B    6 = 10:36:00
     2067323 Kyslingerová Marie        ABM 0056 C    8 = 10:38:00
      410338 Auermüllerová Anna        ZBM 0060 B   10 = 10:40:00
      331291 Špringlová Kamila         TBM 0050 C   12 = 10:42:00
             ......................... VAK      C   14 = 10:44:00
     2054642 Králová Lucie             ABM 0159 C   16 = 10:46:00
     2049601 Humlíčková Martina        UBM 0151 C   18 = 10:48:00
     2056262 Opálková Martina          BBM 0050 C   20 = 10:50:00
     2067326 Bastlová Pavla            ABM 0061 C   22 = 10:52:00
             ......................... VAK      C   24 = 10:54:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie D16
délka trati  2.65 km, převýšení     115 m,  9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
      331027 Chroustová Šárka          ZBM 9862 C   28 = 10:58:00
             ......................... VAK      C   30 = 11:00:00
     2042547 Králová Vilma             TZL 9952 C   32 = 11:02:00
         122 Malivánková Eva           ZBM 9952 B   34 = 11:04:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie D18
délka trati  3.02 km, převýšení     120 m,  9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
      331013 Komárková Silvie          TBM 9762 C   21 = 10:51:00
             ......................... VAK      C   23 = 10:53:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie D21
délka trati  4.04 km, převýšení     150 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
           ? Melymuk Lisa              MBM 8155 C    2 = 10:32:00
       53312 Chloupková Barbora        VBM 8455 C    4 = 10:34:00
           ? Hovořáková Karolína       ZBM      C    6 = 10:36:00
         116 Klusáčková Zuzana         TTR 9151 C    8 = 10:38:00
        8829 Boháčová Lucie            PTI 8771 C   10 = 10:40:00
           ? Kročová Klára             ZBM 9458 C   12 = 10:42:00
      219251 Daňková Veronika          SBK 8151 C   14 = 10:44:00
       52029 Korpasová Ivana           LBM 7362 C   16 = 10:46:00
      219245 Hegerová Petra            RBK 9355 B   18 = 10:48:00
      703370 Gebauerová Jana           ZBM 7951 C   20 = 10:50:00
       52020 Štěpánková Petra          LBM 8651 C   22 = 10:52:00
       49856 Rábová Zuzana             RBK 8556 C   24 = 10:54:00
       49675 Barranco Kateřina         VBM 8253 C   26 = 10:56:00
       52165 Kočová Hana               ZBM 8676 C   28 = 10:58:00
      515442 Müllerová Věra            VAM 9051 C   30 = 11:00:00
     1775519 Fučíková Hana             VBM 7751 C   32 = 11:02:00
      815422 Kočová Lenka              ZBM 8160 C   34 = 11:04:00
      232355 Šulerová Pavlína          TBM 9151 C   36 = 11:06:00
        8030 Najmanová Hana            VBM 8555 C   38 = 11:08:00
       53385 Bouzková Katka            SVS 8151 C   40 = 11:10:00
       52670 Smětáková Ivana           HLV 8153 C   42 = 11:12:00
      361990 Chmelíková Zuzana         VBM 9353 C   44 = 11:14:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie D35
délka trati  3.46 km, převýšení     145 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
      446329 Zajíčková Lenka           TBM 7152 C    0 = 10:30:00
       53205 Jágrová Vlasta            SBK 7789 C    2 = 10:32:00
       52037 Ehlová Pavla              TBM 7377 C    4 = 10:34:00
           ? Cicvárková Lucie          ZBM 7651 C    6 = 10:36:00
       53255 Ševčíková Pavla           TBM 7355 C    8 = 10:38:00
      219257 Obrátilová Naďa           ABM 6654 C   10 = 10:40:00
     2073658 Strýčková Monika          ADA      C   12 = 10:42:00
       49398 Hrušková Lenka            ZBM 6251 C   14 = 10:44:00
             ......................... VAK      C   16 = 10:46:00
      332950 Odehnalová Kamila         ABM 7052 C   18 = 10:48:00
      416103 Tesařová Jitka            RBK 6451 C   20 = 10:50:00
     2049607 Humlíčková Jana           UBM 7351 C   22 = 10:52:00
      232025 Kubáňová Jana             TBM 7275 C   24 = 10:54:00
       49673 Suchá Helena              ABM 6664 C   26 = 10:56:00
             ......................... VAK      C   28 = 10:58:00
       53270 Miková Iva                TBM 7071 C   30 = 11:00:00
        8010 Radová Martina            ABM 7451 C   32 = 11:02:00
      515445 Rudová Hana               UBM 7252 C   34 = 11:04:00
       53539 Tršová Daniela            PBM 7375 C   36 = 11:06:00
       52041 Mulíčková Eva             ABM 7469 C   38 = 11:08:00
      515449 Čelechovská Zora          UBM 7451 C   40 = 11:10:00
      230679 Grycová Petra             TBM 7467 C   42 = 11:12:00
      253127 Tomanová Elena            ABM 6666 C   44 = 11:14:00
             ......................... VAK      C   46 = 11:16:00
       53273 Schwabová Kateřina        TBM 7371 C   48 = 11:18:00
       52057 Otrusinová Helena         ABM 7054 C   50 = 11:20:00
      410344 Blažková Hana             RBK 6957 C   52 = 11:22:00
      442577 Poelzelbauer Martina      OSW      C   54 = 11:24:00
      232740 Mokrá Regina              ABM 6854 C   56 = 11:26:00
      416110 Milánová Jindřiška        TBM 7475 C   58 = 11:28:00
           ? Taslerová Renata          UBM 0751 C   60 = 11:30:00
       52076 Humlíčková Kateřina       ZBM 7664 C   62 = 11:32:00
       53298 Lvovská Leny              TBM 7561 C   64 = 11:34:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie D45
délka trati  2.94 km, převýšení     110 m,  9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
      682079 Bravená Alexandra         VBM 6155 C   67 = 11:37:00
       52237 Syslová Iva               TTR 6151 C   69 = 11:39:00
      331257 Peřinková Irena           BBM 6550 C   71 = 11:41:00
      410324 Jašková Monika            TBM 6363 C   73 = 11:43:00
       53238 Potěšilová Vladimíra      VBM 5655 C   75 = 11:45:00
             ......................... VAK      C   77 = 11:47:00
       53288 Lukášová Lenka            TBM 6653 C   79 = 11:49:00
       49601 Jalová Marie              RBK 5761 C   81 = 11:51:00
      995888 Chroustová Petra          VBM 6655 C   83 = 11:53:00
      232516 Starčuková Jana           TBM 6451 C   85 = 11:55:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie D55
délka trati  2.57 km, převýšení     90 m,  8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
             ......................... VAK      C   48 = 11:18:00
       52058 Salajková Věra            LBM 5558 C   50 = 11:20:00
      301247 Procházková Helena        TBM 5351 C   52 = 11:22:00
       52092 Henková Svatava           RBK 5454 C   54 = 11:24:00
       49685 Kolaříková Věra           SBK 5251 C   56 = 11:26:00
      410192 Cigošová Anna             TBM 5253 C   58 = 11:28:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H10
délka trati  2.46 km, převýšení     65 m,  8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
     2061786 Račanský Matěj            6YC 0400 C   10 = 10:40:00
     2067205 Ševčík Daniel             TBM 0508 C   12 = 10:42:00
       53796 Hrouda Šimon              UBM 0504 C   14 = 10:44:00
      410340 Ehl Ondřej                TBM 0404 C   16 = 10:46:00
      361966 Račanský Jakub            UBM 0503 C   18 = 10:48:00
     2061842 Račanský Jiří             TBM 0706 C   20 = 10:50:00
      980337 Fousek Vojtěch            RBK 0403 C   22 = 10:52:00
           ? Jarůšek Štěpán            VES 04   C   24 = 10:54:00
       49358 Doušek Tomáš              TBM 0401 C   26 = 10:56:00
     2051518 Zelený Vladan             ZBM 0405 C   28 = 10:58:00
        8812 Fousek Matěj              RBK 0402 C   30 = 11:00:00
     2061799 Marek Vojtěch             ZBM 0410 C   32 = 11:02:00
      446444 Vedra Tobiáš              TBM 0621 C   34 = 11:04:00
             ......................... VAK      C   36 = 11:06:00
     2061850 Urbánek Tomáš             ZBM 0604 C   38 = 11:08:00
      888648 Gryc Ondřej               TBM 0406 C   40 = 11:10:00
     9201067 Zřídkaveselý Adam         ZBM 0505 C   42 = 11:12:00
     2061789 Brosch Ondřej             RBK 0606 C   44 = 11:14:00
     2053552 Odehnal Tomáš             ADA 0500 C   46 = 11:16:00
           ? Kvita Patrik              7LC 0601 C   48 = 11:18:00
     1403435 Tachovský Jáchym          ZBM 0502 C   50 = 11:20:00
      420418 Rada Štěpán               ABM 0404 C   52 = 11:22:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H12
délka trati  2.85 km, převýšení     115 m,  9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
     1400432 Coufal Jáchym             ZBM 0200 C   11 = 10:41:00
     2067202 Bružeňák Andrej           TBM 0307 C   13 = 10:43:00
     1403423 Tachovský Matyáš          ZBM 0208 C   15 = 10:45:00
       53171 Špringl Petr              TBM 0202 C   17 = 10:47:00
           ? Lička Adam                TIS      C   19 = 10:49:00
             ......................... VAK      C   21 = 10:51:00
     2049608 Rajnoha Tomáš             UBM 0303 C   23 = 10:53:00
             ......................... VAK      C   25 = 10:55:00
      361937 Račanský Jan              UBM 0302 C   27 = 10:57:00
      416020 Lukáš Martin              TBM 0222 C   29 = 10:59:00
      434833 Soška Petr                ZBM 0211 C   31 = 11:01:00
        4538 Palát Bohuslav            TTR 0201 C   33 = 11:03:00
     2049605 Ruda Miroslav             UBM 0203 C   35 = 11:05:00
      888640 Milán Jakub               TBM 0411 C   37 = 11:07:00
     2042526 Urbánek Adam              ZBM 0302 C   39 = 11:09:00
     2049604 Čelechovský Matěj         UBM 0202 C   41 = 11:11:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H14
délka trati  2.94 km, převýšení     120 m,  7 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
      247324 Hrouda Jakub              UBM 0106 C   28 = 10:58:00
             ......................... VAK      C   30 = 11:00:00
         119 Svoboda Marek             ZBM 0103 C   32 = 11:02:00
      995867 Gryc Vojtěch              TBM 0106 B   34 = 11:04:00
      332964 Šeďa Šimon                ABM 0009 B   36 = 11:06:00
      410349 Humlíček Tomáš            ZBM 0101 C   38 = 11:08:00
      410254 Sedlář Jan                TBM 0010 B   40 = 11:10:00
             ......................... VAK      C   42 = 11:12:00
     2049609 Rajnoha David             UBM 0003 C   44 = 11:14:00
      443078 Milán Tomáš               TBM 0111 B   46 = 11:16:00
      207849 Adámek Filip              ABM 0101 B   48 = 11:18:00
      886829 Pelánek Ondřej            TBM 0107 B   50 = 11:20:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H16
délka trati  2.95 km, převýšení     130 m,  9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
             ......................... VAK      C   27 = 10:57:00
           ? Fabiánek Filip            VES 97   C   29 = 10:59:00
     2073667 Ingršt Matěj              ABM 9907 C   31 = 11:01:00
     2035707 Kún Josef                 BBM 9802 C   33 = 11:03:00
      438043 Florián Vojtěch           ABM 9901 B   35 = 11:05:00
             ......................... VAK      C   37 = 11:07:00
      888627 Komenda Jan               ZBM 9902 B   39 = 11:09:00
      331599 Starčuk Zenon             TBM 9905 C   41 = 11:11:00
     2054641 Král Jan                  ZBM 9904 C   43 = 11:13:00
      332963 Šnyrch Tomáš              ABM 9919 C   45 = 11:15:00
      339553 Soška Marek               ZBM 9807 B   47 = 11:17:00
      332946 Šnyrch Jakub              ABM 9906 C   49 = 11:19:00
      410331 Říčný Vojta               ZBM 9903 B   51 = 11:21:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H18
délka trati  3.42 km, převýšení     135 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
      331466 Sobotka Jan               BBM 9703 C   38 = 11:08:00
     2049600 Humlíček Petr             UBM 9701 C   40 = 11:10:00
       53271 Konečný Daniel            BBM 9702 B   42 = 11:12:00
           ? Staněk Martin             UBM 9601 C   44 = 11:14:00
      361957 Kelbl Vladimír            ZBM 9711 C   46 = 11:16:00
      331262 Drozd Michal              BBM 9701 B   48 = 11:18:00
             ......................... VAK      C   50 = 11:20:00
      331797 Peřinka Šimon             BBM 9700 C   52 = 11:22:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H21
délka trati  5.76 km, převýšení     170 m, 19 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
     2067209 Kříž Pavel                TBM 8012 C    1 = 10:31:00
      886825 Obrátil Štěpán            ABM 9409 A    3 = 10:33:00
       53388 Bouzek Petr               SVS 7901 C    5 = 10:35:00
       53311 Sychra Tomáš              VBM 8305 C    7 = 10:37:00
     2045244 Dressler Jan              SBK 7911 C    9 = 10:39:00
      438049 Smutný Radek              ABM 6701 C   11 = 10:41:00
       53235 Minařík Luboš             TBM 5711 C   13 = 10:43:00
       52430 Jirka Michal              PTI 8403 C   15 = 10:45:00
      207842 Suchý Václav              ABM 9404 C   17 = 10:47:00
      232027 Berka Miroslav            RBK 9210 C   19 = 10:49:00
           ? Cintula Lukáš             36S 9100 C   21 = 10:51:00
       49342 Dvořáček Petr             TBM 7013 C   23 = 10:53:00
      232879 Odehnal Roman             ABM 6909 C   25 = 10:55:00
     2067210 Šarlej Marek              4NC 8100 C   27 = 10:57:00
      682346 Sáňka Ondřej              MBM 8427 C   29 = 10:59:00
      232026 Berka Milan               RBK 9011 C   31 = 11:01:00
        8004 Rada Pavel                ABM 7401 C   33 = 11:03:00
       49690 Drábek Jan                ZBM 8511 C   35 = 11:05:00
     2016470 Jirásek Jakub             TTR 8601 C   37 = 11:07:00
       53210 Dokoupil Zbyněk           VBM 8206 C   39 = 11:09:00
       52011 Dvořák Martin             ZBM 8425 C   41 = 11:11:00
      331211 Toman Filip               ABM 9309 C   43 = 11:13:00
       51833 Hübner Jan                CTB 7902 C   45 = 11:15:00
      232334 Liščinský Tomáš           ZBM 8411 C   47 = 11:17:00
       53282 Liščinský Zdeněk          TBM 8215 C   49 = 11:19:00
      219242 Kožoušek Adam             KOZ      C   51 = 11:21:00
      410320 Jordanov Alexandr         ZBM 9503 B   53 = 11:23:00
       49679 Verner Tomáš              VBM 8204 C   55 = 11:25:00
             ......................... VAK      C   57 = 11:27:00
      361980 Račanský Jan              UBM 7903 C   59 = 11:29:00
      888891 Bravený Vít               ZBM 9102 C   61 = 11:31:00
             ......................... VAK      C   63 = 11:33:00
      446416 Autrata Daniel            TBM 9012 C   65 = 11:35:00
      520540 Brabec Jaroslav           ZBM 8242 C   67 = 11:37:00
             ......................... VAK      C   69 = 11:39:00
      436405 Vedra David               TBM 7402 C   71 = 11:41:00
      232343 Kazda Adam                ZBM 9104 C   73 = 11:43:00
        4781 Burdilák Radek            MBM 8533 C   75 = 11:45:00
        9839 Ježek Martin              66C 8500 C   77 = 11:47:00
       49669 Kavan Tomáš               TBM 8603 C   79 = 11:49:00
      410332 Brodecký Radek            RBK 8004 C   81 = 11:51:00
           ? Kulich Martin             NNN 9009 C   83 = 11:53:00
      330612 Bařina Jiří               SBK 8101 C   85 = 11:55:00
      887901 Ehl Jiří                  TBM 7701 C   87 = 11:57:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H35
délka trati  4.33 km, převýšení     150 m, 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
      232332 Suchánek Ladislav         XBM 7008 C    1 = 10:31:00
       52163 Jalový Vlastimil          RBK 6120 C    3 = 10:33:00
     7201805 Musil Radek               1DC 7600 C    5 = 10:35:00
       53735 Hrouda Petr               VBM 6900 C    7 = 10:37:00
       52061 Kheil Radim               PBM 7301 C    9 = 10:39:00
       49659 Horký Tomáš               TBM 6747 C   11 = 10:41:00
     1396843 Coufal Svatoš             ZBM 6700 C   13 = 10:43:00
      207848 Soutor Tomáš              ABM 7209 C   15 = 10:45:00
      446339 Pelánek Libor             TBM 7409 C   17 = 10:47:00
     2067240 Finstrle Luděk            ZBM 7902 C   19 = 10:49:00
             ......................... VAK      C   21 = 10:51:00
     7200328 Král Jan                  XBM 6903 C   23 = 10:53:00
           ? Staněk Mojmír             UBM 6701 C   25 = 10:55:00
     7700000 Poelzelbauer Michael      OSW      C   27 = 10:57:00
        4632 Pecka Lukáš               HLV 7707 C   29 = 10:59:00
             ......................... VAK      C   31 = 11:01:00
     1403412 Zelený Pavel              ZBM 7302 C   33 = 11:03:00
      410187 Starčuk Zenon             TBM 6202 C   35 = 11:05:00
     2049606 Ruda Miroslav             UBM 7106 C   37 = 11:07:00
      682097 Trš Lubomír               PBM 7302 C   39 = 11:09:00
      232708 Kubáň Pavel               TBM 7506 C   41 = 11:11:00
      515452 Rajnoha Miroslav          UBM 7104 C   43 = 11:13:00
             ......................... VAK      C   45 = 11:15:00
       53242 Milán Pavel               TBM 7227 C   47 = 11:17:00
      515434 Humlíček René             UBM 7101 C   49 = 11:19:00
      232036 Šňupárek Martin           XBM 7107 C   51 = 11:21:00
     7201210 Sedlář Petr               TBM 7319 C   53 = 11:23:00
      337650 Mulíček Ondřej            ABM 7405 C   55 = 11:25:00
     9200913 Trunkát Daniel            XBM 7102 C   57 = 11:27:00
      682073 Nečas David               TBM 7611 C   59 = 11:29:00
      232344 Pospíšil Jiří             PBM 7401 C   61 = 11:31:00
        4783 Mokrý Pavel               ABM 6801 C   63 = 11:33:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H45
délka trati  3.52 km, převýšení     140 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
       52238 Sysel Svatobor            TTR 6202 C   68 = 11:38:00
      232736 Mokrý Jan                 ABM 6611 C   70 = 11:40:00
      500884 Peťovský Jan              SBK 6201 C   72 = 11:42:00
       53296 Urválek Jiří              TBM 6107 C   74 = 11:44:00
       49393 Hruška Tomáš              ZBM 6401 C   76 = 11:46:00
      500260 Adámek Libor              ABM 6707 C   78 = 11:48:00
      410321 Jordanov Nikolaj          VBM 6501 C   80 = 11:50:00
      553436 Patočka Petr              BBM 6300 C   82 = 11:52:00
       53251 Uhmann Petr               TBM 5103 C   84 = 11:54:00
      515090 Pulec Pavel               VBM 6201 C   86 = 11:56:00
           ? Skoták Jiří               VES 64   C   88 = 11:58:00
      980377 Ptáček Pavel              BBM 6508 C   90 = 12:00:00
       52063 Korpas Jaroslav           LBM 6113 C   92 = 12:02:00
           ? Galík Pavel               VBM 6106 C   94 = 12:04:00
     1919191 Buřt Vladimír             SBK 6301 C   96 = 12:06:00
      232747 Jašek Milan               TBM 6201 C   98 = 12:08:00
       53217 Chmelík Aleš              VBM 4732 C  100 = 12:10:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H55
délka trati  3.34 km, převýšení     125 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
             ......................... VAK      C   62 = 11:32:00
       52078 Henek Milan               RBK 5307 C   64 = 11:34:00
       52050 Štěpánek Jiří             LBM 5401 C   66 = 11:36:00
       53305 Dokoupil Vladimír         VBM 4806 C   68 = 11:38:00
       52521 Šnyrch František          ABM 4902 C   70 = 11:40:00
       52251 Koudelný Jiří             TTR 5401 C   72 = 11:42:00
       53389 Maliňák Josef             SVS 5501 C   74 = 11:44:00
      410398 Denemarek Oldřich         BBM 5100 C   76 = 11:46:00
      301201 Potěšil Václav            VBM 5613 C   78 = 11:48:00
       53230 Dufek Jan                 TBM 4231 C   80 = 11:50:00
       49683 Kolařík Zdeněk            SBK 5406 C   82 = 11:52:00
             ......................... VAK      C   84 = 11:54:00
      219273 Ptáček Ladislav           BBM 5300 C   86 = 11:56:00
       49651 Bauer Emil                VBM 4410 C   88 = 11:58:00
       53245 Durmon Petr               TBM 4501 C   90 = 12:00:00
       52027 Robotka Libor             PBM 5303 C   92 = 12:02:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie H65
délka trati  2.40 km, převýšení     90 m,  9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
             ......................... VAK      C   20 = 10:50:00
       52091 Dittrich Jan              ABM 4305 C   22 = 10:52:00
      320135 Procházka Jan             TBM 4907 C   24 = 10:54:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie HDR
délka trati  1.97 km/délka linie 3,25 km, převýšení     55 m,  6 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
      416206 La Carbonara Matteo       TBM 0801 C    0 = 10:30:00 
     2061781 Broschová Alžběta         RBK 1151 C    0 = 10:30:00
           ? Cicvárek Martin           ZBM 0801 C    0 = 10:30:00
           ? Danzingerová Elen         EHL 06   C    0 = 10:30:00
           ? Danzingerová Zuzana       EHL 07   C    0 = 10:30:00
      811213 Daněk František           SBK XXXX C    0 = 10:30:00
           ? Dittrych Marek            ADA      C    0 = 10:30:00
           ? Doušek Vilém              DOU      C    0 = 10:30:00
           ? Doušková Kateřina         DOU      C    0 = 10:30:00
      446326 Ehlová Martina            TBM 0655 C    0 = 10:30:00
      446328 Eliáš Vojtěch             TBM 0604 C    0 = 10:30:00
      446354 Eliášová Viktorie         TBM 1052 C    0 = 10:30:00
     2067231 Finstrlová Kristýna       ZBM 0752 C    0 = 10:30:00
     2067206 Fuchs Marek               TBM 0603 C    0 = 10:30:00
     2067204 Fuchsová Ema              TBM 0653 C    0 = 10:30:00
         103 Humlíčková Pavla          ZBM 0451 C    0 = 10:30:00
       52007 Kroutil Jošt              ZBM 0701 C    0 = 10:30:00
      899170 Kroutil Tadeáš            ZBM 0901 C    0 = 10:30:00
           ? Králová Denisa            TBM 0559 C    0 = 10:30:00
      230671 Kubáňová Tereza           TBM 0756 C    0 = 10:30:00
     1403415 Kučera Tomáš              ZBM 0605 C    0 = 10:30:00
     2067325 Nádeníčková Anna          ABM 0556 C    0 = 10:30:00
     2051474 Ondrová Anna              ZBM 0553 C    0 = 10:30:00
      682349 Otrusinová Olga           ABM 8651 C    0 = 10:30:00
         139 Palát Přemek              TTR 0601 C    0 = 10:30:00
      410350 Pekárek Martin            RBK 0501 C    0 = 10:30:00
      434571 Pospíšil Jan              PBM 0601 C    0 = 10:30:00
      232014 Pospíšil Martin           PBM 0801 C    0 = 10:30:00
      981840 Procházková Doubravka     ADA 0651 C    0 = 10:30:00
       53234 Schwab Filip              TBM 0710 C    0 = 10:30:00
           ? Skacel Viktor             SKA 08   C    0 = 10:30:00
       52364 Stašková Sofie            ZBM 0952 C    0 = 10:30:00
      436987 Stašková Sára             ZBM 0751 C    0 = 10:30:00
       49692 Stašková Tereza           ZBM 1153 C    0 = 10:30:00
     2073679 Strýček Jan               ADA 0503 C    0 = 10:30:00
     2073676 Strýčková Bára            ADA 0852 C    0 = 10:30:00
           ? Taslerová Martina         UBM 0751 C    0 = 10:30:00
       52038 Toman Matěj               LBM 0909 C    0 = 10:30:00
       52032 Tomanová Eliška           LBM 0651 C    0 = 10:30:00
     1985526 Urban Jan                 SBK 1234 C    0 = 10:30:00
           ? Urbánková Gabriela        EHL 12   C    0 = 10:30:00
     2061844 Zřídkaveselý Martin       ZBM 0808 C    0 = 10:30:00
      416076 Štolfa Jaromír            ZBM 7506 C    0 = 10:30:00
           ? Švrčulová Anna            EHL 03   C    0 = 10:30:00
           ? Švrčulová Kateřina        EHL 01   C    0 = 10:30:00
-------------------------------------------------------------------------------

Kategorie P
délka trati  2.93 km, převýšení     52 m,  9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------
st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start
-------------------------------------------------------------------------------
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             ......................... VAK      C    0 = 10:30:00
             Doušek Ivo                NER      C    0 = 10:30:00
             Doušková Vlasta           NER      C    0 = 10:30:00
     2061836 Broschová Lucie           RBK 7451 C    0 = 10:30:00
           ? Dittrych Miroslav         ADA      C    0 = 10:30:00
           ? Fuchs Jan                 FCH      C    0 = 10:30:00
           ? Fuchsová Marcela          FCH      C    0 = 10:30:00
      232705 Jakubková Vendula         ABM 9262 C    0 = 10:30:00
      330694 Jirásková Dora            JIR      C    0 = 10:30:00
       52006 Kazda Bohumil             RBK 6201 C    0 = 10:30:00
           ? Kvita Vincent             7LC 0600 C    0 = 10:30:00
           ? Macků Jaromír             MAC      C    0 = 10:30:00
      253144 Neckař Jan                JIR      C    0 = 10:30:00
           ? Novotný Petr              NOV      C    0 = 10:30:00
       52054 Novák Miroslav            3AC 5500 C    0 = 10:30:00
      682351 Otrusina David            ABM 8201 C    0 = 10:30:00
        4643 Pekárek Aleš              RBK 6602 C    0 = 10:30:00
      301285 Pekárek Michal            RBK 9015 C    0 = 10:30:00
      515032 Pinterová Kateřina        VBM 6651 C    0 = 10:30:00
      232339 Pospíšilová Iva           PBM 7750 C    0 = 10:30:00
      515472 Rajnohová Pavla           UBM 7654 C    0 = 10:30:00
      219277 Tomanová Veronika         LBM 7751 C    0 = 10:30:00
      438603 Vedrová Ela               TBM 0357 C    0 = 10:30:00
       53162 Špringl Lumír             TBM 6800 C    0 = 10:30:00
      331350 Špringl Tomáš             TBM 9903 C    0 = 10:30:00
-------------------------------------------------------------------------------